"Jeden miły gest jest czasem więcej wart niż wiele pięknych słów"

(Ph. Bosmans)

Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, którzy na co dzień i przy okazji różnorodnych imprez organizowanych w naszym przedszkolu okazują nam zrozumienie i wspomagają w codziennych działaniach dla podniesienia jakości pracy placówki oraz dla dobra wszystkich dzieci.

Cieszymy się, że wciąż można spotkać ludzi, którzy są przychylni małemu dziecku i chętnie pomagają w pokonywaniu codziennych, czasem prozaicznych problemów w życiu naszego przedszkola.

Za okazane serce – DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy

Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Pracownikom  PP 35 i SP 23 oraz ich rodzinom, wszystkim znajomym i przyjaciołom,  którzy przekazali 1% podatku za rok 2014 na organizację pożytku publicznego - Stowarzyszenie "Przedszkola Przyszłości", do którego należy nasze Przedszkole

Numer KRS 0000145905.

Na nasze konto  została przekazana kwota 2.808,00 zł,

która zostanie wykorzystana na

dofinansowanie zakupu regionalnych strojów ludowych dla dzieci.

Pozwoli nam to w ciekawy sposób uatrakcyjnić występy dzieci podczas uroczystości przedszkolnych, a tym samym stworzyć lepsze warunki rozwoju powierzonym pod naszą opiekę dzieciom poprzez kształcenie szacunku do tradycji.