Rady dla rodziców Opłaty Diety Ubezpieczenie Konsultacje z rodzicami Rada Rodziców Pomoc psychologiczno - pedagogiczna Konsultacje logopedyczne

Rady dla rodziców

Pamiętaj: witaj i żegnaj swoje dziecko zawsze uśmiechem!  Nie wymuszaj a dziecku, aby zaraz po przyjściu do domu opowiadało, c

Nie przeciągaj pożegnania w szatni, pomóż dziecku rozebrać się, pocałuj je i wyjdź.

Nie zabieraj dziecka do domu, kiedy płacze przy rozstaniu. Jeśli zrobisz to chociaż raz, będzie wiedziało, że łzami można wszystko wymusić.

Nie obiecuj: jeśli pójdziesz do przedszkola, to coś dostaniesz. Kiedy będziesz odbierać dziecko, możesz dać mu maleńki prezencik, ale nie może to być forma przekupywania.

Nie wymuszaj na dziecku, aby zaraz po przyjściu do domu opowiadało, co się wydarzyło w przedszkolu, to powoduje niepotrzebny stres.