• AUDYCJA MUZYCZNA

Uprzejmie informujemy, że 23 października 2017 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w holu budynku "B"

odbędzie się audycja muzyczna w wykonaniu muzyków z Filharmonii Podkarpackiej

dla dzieci z gr. V, VI, VII, VIII, IX, X.

• ZAJĘCIA Z KOTAMI LEONEM I LEOSIĄ

Uprzejmie informujemy, że 24 października 2017 r. (wtorek) organizujemy dla dzieci z gr. VIII, IX, X zajęcia prowadzone przez Fundację Dla Bezdomnych Zwierząt "Felineus" z Rzeszowa. W spotkaniu wezmą udział koci terapeuci Leon i Leosia.

Harmonogram zajęć:

godz. 9.30 - grupa X;

godz. 10.00 - grupa IX;

godz. 10.30 - grupa VIII.

Prosimy Rodziców o podpisanie zgody na udział w zajęciach u nauczycieli poszczególnych grup.

Zajęcia są bezpłatne. Chętnych prosimy o przyniesienie dla kotków: karmy, zabawek, kocyków, miseczek itp. Zebrane dary przekażemy Fundacji "Felineus" jako podziękownie za przeprowadzone zajecia.

• TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy dzieci na spektakl

"PRZYGODY OKRUSZKA" Teatrzyk "Skrzat",

który odbędzie się  26 października 2017 r. (czwartek)

godz. 10.30 - grupy I, II, III, IV, V;

godz. 11.30 - grupy  VI, VII, VIII, IX, X.

• SPOTKANlA BlBLlOTECZNE

Informujemy, iż grupy VIII, IX i X uczestniczą w zajęciach bibliotecznych

pt. "Pierwsze kroki w krainie bajki"

w Wojewódzkiej i Miejskiej bibliotece Publicznej - Filia nr 6

Zajęcia odbywać się będą wg nastepującego harmonogramu:

Grupa VIII - 25 października 2017 r.

Grupa IX - 26 października 2017 r.

Grupa X - 15 listopada 2017 r.

Prosimy o przyprowadzenie dziecka do godziny 8.00, gdyż o tej porze bedzie podane śniadanie.

• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Uprzejmie informujemy, że 18 października 2017 r. (środa) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Policji

godz. 9.00 - gr. I, II, III, IV, V;

godz. 10.00 - gr. VI, VII, VIII, IX, X.

• 16.10.2017 r. - DZIEŃ PAPIESKI W PRZEDSZKOLU

Uprzejmie informujemy, że 16 października 2017 r. (poniedziałek)  organizujemy w naszym przedszkolu uroczystą akademię z okazji "DNIA PAPIESKIEGO",

która odbędzie się w holu "B" w godzinach:

- 9.30 - gr. I, II, III, IV, V;

- 11.00 - gr.VI, VII, VIII, IX, X.

W tym dniu prosimy o odświętny ubiór dla dzieci.

• PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy Państwa, że 17 października 2017 r. w godzinach 16.00-18.00, w ramach współpracy z Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną Nr 2 zainteresowani rodzice i nauczyciele mają możliwość skorzystania z konsultacji u pedagoga p. Małgorzaty Minorowicz.

Pani pedagog oczekiwać będzie na Państwa w sali nr C 1 (budynek SP 23 - I p).

• ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu działa

ELEKTRONICZNA EWIDENCJA  CZASU POBYTU DZIECI.

Prosimy Rodziców/Opiekunów o rejestrowanie wejścia/wyjścia dziecka z przedszkola  za pomocą kart zbliżeniowych. Czytniki znajdują się w szatni w holu „A".

W wyjątkowych sytuacjach (np. zapomnienie karty) prosimy rodzica/opiekuna  o zgłoszenie się do pani dyżurującej w holu przedszkola, w celu zapisania czasu wejścia/wyjścia dziecka.

• WAŻNE - CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej swoich dzieci.

Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

• SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu funkcjonuje SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU.

W związku z tym, prosimy rodziców/opiekunów o otwieranie drzwi za pomocą kart zbliżeniowych do czytników. Jednocześnie informujemy, że otwarcie drzwi nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem godziny wejścia.

Wejście/wyjście rejestrujemy tak jak dotychczas, tzn. po wejściu do przedszkola i przebraniu dziecka prosimy o zarejestrowanie godziny wejścia poprzez zbliżenie karty do czytnika znajdującego sie w szatni w budynku "A".

NUMER KONTA BANKOWEGO

25 1020 4391 0000 6102 0144 8828

W tytule płatności prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz  grupę (np. Jan Kowalski - gr. I).