• POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Uprzejmie informujemy, że 21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 10.00

odbędzie się

POŻEGNANIE STARSZAKÓW z gr. VIII, IX, X

przez młodszych kolegów i koleżanki z gr. V, VI, VII.

• WYCIECZKA - gr. lll i lV

WYCIECZKA - gr. lll i lV - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy że 19 czerwca 2018 r. (wtorek) organizujemy dla dzieci z gr. III i IV wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej SZMER w Lutczy.

Szczegóły dotyczące wyjzadu znajdują się  systemie iPrzedszkole.

• WYCIECZKA - gr. V, Vl, Vll, Vlll

WYCIECZKA - gr. V, Vl, Vll, Vlll - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy że 20 czerwca 2018 r. (środa) organizujemy dla dzieci z gr. V, VI, VII, VIII wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej BOSKA DOLINA w Dylągówce.

Szczegóły dotyczące wyjzadu znajdują się  systemie iPrzedszkole.

• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w tym roku nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny

w SIERPNIU.

W związku z tym uprzejmie prosimy Rodziców, którzy muszą zapewnić dzieciom opiekę w SIERPNIU

o wpisanie się na wystawioną w holu listę

w terminie

od 7 MAJA 2018 r. do 30 MAJA 2018 r.

Z uwagi na to, iż jest to dyżur, prosimy o wpisywanie wyłącznie tych dzieci, których rodzice pracują.

W LIPCU przedszkole jest nieczynne.

Rodziców, którzy jednak muszą zapewnić opiekę dziecku

w lipcu prosimy o kontakt z wicedyrektorem  do 30 maja 2018 r.

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia na dyżur  po wyznaczonym terminie  nie będą przyjmowane.

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY - Obrazek 2

DYŻURY_WAKACYJNE_PRZEDSZKOLI_2018

• WIOSNA BEZ PNEUMOKOKÓW - informacja dla rodziców dzieci do 5 lat

WIOSNA BEZ PNEUMOKOKÓW - informacja dla rodziców dzieci do 5 lat - Obrazek 1

Szanowni  Rodzice  i  Opiekunowie,

Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na całe życie.

Taką możliwość oferuje Państwu Ministerstwo Zdrowia. Można zaszczepić dzieci do 5 r.ż., które dotąd nie otrzymały szczepionki przeciw pneumokokom. Wystarczy tylko zgłosić się do swojego Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Zachęcam Państwa do skorzystania z tej możliwości, bo przecież:

„ Pneumokoków nie lubimy, więc nasze dzieci zaszczepimy”

Z poważaniem,

Dr med. Iwona Paradowska-Stankiewicz

Konsultant Krajowy ds. Epidemiologii

• INFORMACJA PAŃSTWOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ

Szanowni Państwo!
    w związku ze wzmożoną zachorowalnością na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A) na terenie województwa podkarpackiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie prosi o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej oraz higieny przyrządzanych i spożywanych posiłków.

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ - Obrazek 1

• ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu działa

ELEKTRONICZNA EWIDENCJA  CZASU POBYTU DZIECI.

Prosimy Rodziców/Opiekunów o rejestrowanie wejścia/wyjścia dziecka z przedszkola za pomocą kart zbliżeniowych. Czytniki znajdują się w szatni w holu „A".

W wyjątkowych sytuacjach (np. zapomnienie karty) prosimy rodzica/opiekuna  o zgłoszenie się do wicedyrektora.

• WAŻNE - CZYSTOŚĆ I HIGIENA

WAŻNE - CZYSTOŚĆ I HIGIENA - Obrazek 1

Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej swoich dzieci.

Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

• SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu funkcjonuje SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU.

W związku z tym, prosimy rodziców/opiekunów o otwieranie drzwi za pomocą kart zbliżeniowych do czytników. Jednocześnie informujemy, że otwarcie drzwi nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem godziny wejścia.

Wejście/wyjście rejestrujemy tak jak dotychczas, tzn. po wejściu do przedszkola i przebraniu dziecka prosimy o zarejestrowanie godziny wejścia poprzez zbliżenie karty do czytnika znajdującego sie w szatni w budynku "A".

• NUMER KONTA BANKOWEGO

NUMER KONTA BANKOWEGO - Obrazek 1

NUMER KONTA BANKOWEGO

25 1020 4391 0000 6102 0144 8828

W tytule płatności prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz  grupę (np. Jan Kowalski - gr. I).