Ważne strony

nasze  przedszkole pełni

DYŻUR  WAKACYJNY

w SIERPNIU

Od 1 do 31 lipca 2018 r. przedszkole będzie nieczynne.

DYŻURY_WAKACYJNE_PRZEDSZKOLI_2018

1% podatku

Jeżeli chcecie  Państwo wesprzeć naszą działalność i pomóc w rozwoju Przedszkola Publicznego Nr 35,

prosimy o przekazanie 1% podatku

na organizację pożytku publicznego

jaką jest Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości”,  do ktorego należy nasze przedszkole

35-328 Rzeszów, ul. Rejtana 30

Numer KRS 0000145905

z dopiskiem dla PP 35

Serdecznie dziękujemy !!!

Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Pracownikom  PP 35 i SP 23 oraz ich rodzinom, wszystkim znajomym i przyjaciołom,  którzy przekazali 1% podatku za rok 2016 na organizację pożytku publicznego -Stowarzyszenie "Przedszkola Przyszłości", do którego należy nasze Przedszkole

Numer KRS 0000145905.

Na nasze konto została przekazana kwota 2.421,00 zł,

która została wykorzystana na

dofinansowanie zakupu sadzonek drzew i krzewów oraz materiałów potrzebnych do wykonania nasadzeń wokół budynku.

Pozwoli nam to w ciekawy sposób zagospodarować przestrzeń - uczynić otoczenie bardziej kolorowe i przyjazne dzieciom oraz rodzicom a tym samym stworzyć lepsze warunki rozwoju powierzonym pod nasza opiekę dzioeciom.

Wizja naszego przedszkola

"Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi...."

• POŻEGNANIE STARSZAKÓW  - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że 21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 10.00

odbędzie się

POŻEGNANIE STARSZAKÓW z gr. VIII, IX, X

przez młodszych kolegów i koleżanki z gr. V, VI, VII.

• WYCIECZKA - gr. lll i lV - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy że 19 czerwca 2018 r. (wtorek) organizujemy dla dzieci z gr. III i IV wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej SZMER w Lutczy.

Szczegóły dotyczące wyjzadu znajdują się  systemie iPrzedszkole.

• WYCIECZKA - gr. V, Vl, Vll, Vlll - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy że 20 czerwca 2018 r. (środa) organizujemy dla dzieci z gr. V, VI, VII, VIII wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej BOSKA DOLINA w Dylągówce.

Szczegóły dotyczące wyjzadu znajdują się  systemie iPrzedszkole.

• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w tym roku nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny

w SIERPNIU.

W związku z tym uprzejmie prosimy Rodziców, którzy muszą zapewnić dzieciom opiekę w SIERPNIU

o wpisanie się na wystawioną w holu listę

w terminie

od 7 MAJA 2018 r. do 30 MAJA 2018 r.

Z uwagi na to, iż jest to dyżur, prosimy o wpisywanie wyłącznie tych dzieci, których rodzice pracują.

W LIPCU przedszkole jest nieczynne.

Rodziców, którzy jednak muszą zapewnić opiekę dziecku

• WIOSNA BEZ PNEUMOKOKÓW - informacja dla rodziców dzieci do 5 lat - Obrazek 1

Szanowni  Rodzice  i  Opiekunowie,

Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na całe życie.

Taką możliwość oferuje Państwu Ministerstwo Zdrowia. Można zaszczepić dzieci do 5 r.ż., które dotąd nie otrzymały szczepionki przeciw pneumokokom. Wystarczy tylko zgłosić się do swojego Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Zachęcam Państwa do skorzystania z tej możliwości, bo przecież:

• Szanowni Państwo!
    w związku ze wzmożoną zachorowalnością na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A) na terenie województwa podkarpackiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie prosi o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej oraz higieny przyrządzanych i spożywanych posiłków.

INFORMACJA PAŃSTWOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ - Obrazek 1

• ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu działa

ELEKTRONICZNA EWIDENCJA  CZASU POBYTU DZIECI.

Prosimy Rodziców/Opiekunów o rejestrowanie wejścia/wyjścia dziecka z przedszkola za pomocą kart zbliżeniowych. Czytniki znajdują się w szatni w holu „A".

W wyjątkowych sytuacjach (np. zapomnienie karty) prosimy rodzica/opiekuna  o zgłoszenie się do wicedyrektora.

• WAŻNE - CZYSTOŚĆ I HIGIENA - Obrazek 1

Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej swoich dzieci.

Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

• SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU - Obrazek 1

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu funkcjonuje SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU.

W związku z tym, prosimy rodziców/opiekunów o otwieranie drzwi za pomocą kart zbliżeniowych do czytników. Jednocześnie informujemy, że otwarcie drzwi nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem godziny wejścia.

NUMER KONTA BANKOWEGO